Українська Тусовка
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Українська Тусовка


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Прогрес Та Глобалізація

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
Вуйко

Вуйко


К-ть повідомлень : 26
Географическое положение : Івано - Франківськ
Registration date : 05.03.2008

Прогрес Та Глобалізація Empty
ПовідомленняТема: Прогрес Та Глобалізація   Прогрес Та Глобалізація Icon_minipostedСр Бер 05, 2008 8:42 pm

Бурхливий розвиток науки та техніки веде до відкриття нових горизонтів. Людина все частіше звертається по допомогу до різноманітних пристроїв, забуваючи про сіру речовину в голові. Платою за прогрес є забруднення навколишнього середовища, поява нових хворіб, зміна клімату...Світ глобалізується..Не знаю як хто,а я проти намагань зробити з світу великий конгломерат бозна чого..Цікаво почути ваші думки!
Повернутися до початку Перейти донизу
ZARIN

ZARIN


К-ть повідомлень : 6
Registration date : 04.03.2008

Прогрес Та Глобалізація Empty
ПовідомленняТема: Re: Прогрес Та Глобалізація   Прогрес Та Глобалізація Icon_minipostedСб Бер 08, 2008 7:52 pm

xsun

Я повністю не погоджуюсь з вищенаписаним. Прогрес рулить, але в одному можу сказати - він повинен бути добре підготовленим, спланованим і на 70 відсотків покращающим справи... А нічого не робля і не змінюя - просто згниєш вживу...
Повернутися до початку Перейти донизу
AK123




К-ть повідомлень : 1
Registration date : 12.03.2008

Прогрес Та Глобалізація Empty
ПовідомленняТема: Прогрес Та Глобалізація   Прогрес Та Глобалізація Icon_minipostedСр Бер 12, 2008 1:28 pm

ZARIN пише:
xsun

А нічого не робля і не змінюя - просто згниєш вживу...

…або тупо відріжеш гілку на якій сидиш…
Crying or Very sad
Робити потрібно з головою і думати про наступні покоління, чого не видно у теперішній індустріалізації.
Глобалізація як каток до асфальту, закатує всіх хто є в меншості і все, що відноситься до національних культурних традицій.

Не бачу нічого доброго у вирубаних лісах, замулених річках, задимленому небі, і в нових технологіях які все це пришвидшують з кожним роком.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Прогрес Та Глобалізація Empty
ПовідомленняТема: Re: Прогрес Та Глобалізація   Прогрес Та Глобалізація Icon_miniposted

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Прогрес Та Глобалізація
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Українська Тусовка :: Сфери життєдіяльності людини :: Точні науки і високі технології-
Перейти до: