Українська Тусовка
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Українська Тусовка

ФорумФорум  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

Прогрес Та Глобалізація

Донизу 
АвторПовідомлення
Вуйко

Вуйко

К-ть повідомлень : 26
Географическое положение : Івано - Франківськ
Registration date : 05.03.2008

Прогрес Та Глобалізація Empty
СтворюватиТема: Прогрес Та Глобалізація   Прогрес Та Глобалізація Icon_minipostedСр Бер 05, 2008 8:42 pm

Бурхливий розвиток науки та техніки веде до відкриття нових горизонтів. Людина все частіше звертається по допомогу до різноманітних пристроїв, забуваючи про сіру речовину в голові. Платою за прогрес є забруднення навколишнього середовища, поява нових хворіб, зміна клімату...Світ глобалізується..Не знаю як хто,а я проти намагань зробити з світу великий конгломерат бозна чого..Цікаво почути ваші думки!
На початок Донизу
ZARIN

ZARIN

К-ть повідомлень : 6
Registration date : 04.03.2008

СтворюватиТема: Re: Прогрес Та Глобалізація   Прогрес Та Глобалізація Icon_minipostedСб Бер 08, 2008 7:52 pm

xsun

Я повністю не погоджуюсь з вищенаписаним. Прогрес рулить, але в одному можу сказати - він повинен бути добре підготовленим, спланованим і на 70 відсотків покращающим справи... А нічого не робля і не змінюя - просто згниєш вживу...
На початок Донизу
AK123

К-ть повідомлень : 1
Registration date : 12.03.2008

СтворюватиТема: Прогрес Та Глобалізація   Прогрес Та Глобалізація Icon_minipostedСр Бер 12, 2008 1:28 pm

ZARIN пише:
xsun

А нічого не робля і не змінюя - просто згниєш вживу...

…або тупо відріжеш гілку на якій сидиш…
Crying or Very sad
Робити потрібно з головою і думати про наступні покоління, чого не видно у теперішній індустріалізації.
Глобалізація як каток до асфальту, закатує всіх хто є в меншості і все, що відноситься до національних культурних традицій.

Не бачу нічого доброго у вирубаних лісах, замулених річках, задимленому небі, і в нових технологіях які все це пришвидшують з кожним роком.
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Прогрес Та Глобалізація   Прогрес Та Глобалізація Icon_miniposted

На початок Донизу

Прогрес Та Глобалізація
На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Українська Тусовка :: Сфери життєдіяльності людини :: Точні науки і високі технології-
Перейти до: