Українська Тусовка
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Українська Тусовка


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Чи є в вас зараз друга половинка?:)

Перейти донизу 
2 користувачів

Чи є в вас друга половинка?
Так
Чи є в вас зараз друга половинка?:) Vote_lcap60%Чи є в вас зараз друга половинка?:) Vote_rcap
 60% [ 3 ]
Ні
Чи є в вас зараз друга половинка?:) Vote_lcap20%Чи є в вас зараз друга половинка?:) Vote_rcap
 20% [ 1 ]
Ще незнаю
Чи є в вас зараз друга половинка?:) Vote_lcap20%Чи є в вас зараз друга половинка?:) Vote_rcap
 20% [ 1 ]
Я само собі)
Чи є в вас зараз друга половинка?:) Vote_lcap0%Чи є в вас зараз друга половинка?:) Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Усього проголосувало : 5
 

АвторПовідомлення
Shiver
Admin
Shiver


К-ть повідомлень : 44
Географическое положение : Львів
Registration date : 03.03.2008

Чи є в вас зараз друга половинка?:) Empty
ПовідомленняТема: Чи є в вас зараз друга половинка?:)   Чи є в вас зараз друга половинка?:) Icon_minipostedПн Бер 03, 2008 7:18 pm

В мене є.... Very Happy Laughing


Останній раз редагувалося: Shiver (Нд Бер 09, 2008 2:58 pm), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
https://shiver.ukraine7.com
Ксюшенька




К-ть повідомлень : 2
Age : 32
Географическое положение : Тернопіль
Registration date : 09.03.2008

Чи є в вас зараз друга половинка?:) Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи є в вас зараз друга половинка?:)   Чи є в вас зараз друга половинка?:) Icon_minipostedНд Бер 09, 2008 2:51 pm

Хм..я б несказала шо прям аж друга половинка..Хлопець є,але ми дуже мало разом,тому звичайно ж немає такої довіри,любові ще не має...Мало часу ми зустрічаємось!Тому поки що я не можу сказати що це і є моя друга половинка!!!
Було б непогано опитування додати.чи тут такого немає??
Повернутися до початку Перейти донизу
Shiver
Admin
Shiver


К-ть повідомлень : 44
Географическое положение : Львів
Registration date : 03.03.2008

Чи є в вас зараз друга половинка?:) Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи є в вас зараз друга половинка?:)   Чи є в вас зараз друга половинка?:) Icon_minipostedНд Бер 09, 2008 2:58 pm

Вже є опитування
Повернутися до початку Перейти донизу
https://shiver.ukraine7.com
Спонсорований контент





Чи є в вас зараз друга половинка?:) Empty
ПовідомленняТема: Re: Чи є в вас зараз друга половинка?:)   Чи є в вас зараз друга половинка?:) Icon_miniposted

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Чи є в вас зараз друга половинка?:)
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Українська Тусовка :: Інтерактивний епістолярій :: Чоловік і жінка - світ ілюзій і марень-
Перейти до: