Українська Тусовка
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Українська Тусовка


 
ФорумФорум  ПошукПошук  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

 

 Християнство і література - скандальні книги

Перейти донизу 
АвторПовідомлення
Вуйко

Вуйко


К-ть повідомлень : 26
Географическое положение : Івано - Франківськ
Registration date : 05.03.2008

Християнство і література - скандальні книги Empty
ПовідомленняТема: Християнство і література - скандальні книги   Християнство і література - скандальні книги Icon_minipostedНд Бер 09, 2008 2:34 pm

Християнство і література - скандальні книги %20да%20Вінчі-106KE

Я б хотів в цій темі поговорити про твори, де автори в якій те ступені малою або величезною зачіпають основи християнства а саме висловлюють і подають інформацію в тому виді, що у багатьох потенційних християн виникають сумніви.

Майстер і Маргарита Булгакова завуальований роман викликав свого часу бурю емоцій хоча по моєї особистої думці це твір всього лише квіточка! Crying or Very sad

Поговоримо про гучний скандальний бестеселер "Код да Вінчи" д.Брауна. По-перше, хотів б відразу сказати свою думку щодо прочитаного: слабка літературна подача, вся сюжетна лінія будується на діалогах у вигляді математичних завдань (витрати професії Брауна). Ніякої художності і тим більше літературних прийомів відносно листа. Після прочитання книги відчував я себе досить бриденько. Вражався, як ця бульварна література стала бестселером.

Що людей так привернуло в цій книзі? Вдалий піар? Матеріал книги дійсно поданий увлекательно, тому що у всі століття людство полонили таємниці і секрети. Зав'язка романа тим більше успішна оскільки автор використовує в сюжеті історичні матеріали - це взагалі розумний хід коли правду вензелем обвивають гіпотезами, при цьому нагадують істину. Мені важко було зрозуміти як авторові вдалося умістити в одну купу так багато таємниць (що не мають відношення один до одного) і врешті-решт звести їх до того, що виявляється Христос був одружений і у нього є діти.
Істина виглядає істиною саме при умілій подачі основ. Автор зробив ще один вдалий хід - в опалу хроніці додав творчість да Вінчи одного з самих таємничих художників Відродження ( правда таємничість ця порожній флер критиків і надумане роздування міхура) Насправді його картина "Таємна вечеря" всього лише вигадка і жодним чином не може бути доказом біографії Христа.

Але є одне але. Це теж в тему успіху Брауна. Церква вельми дивно реагує на подібне. Я не чув ще жодного вислову священика який би зміг спростувати версію Брауна (навіть не версію судячи по книзі, а факт). book

Чим більше священики мовчать, тим більше нова молода потенційна паства книгу Брауна вважатиме настільною Біблією. Дуже цікаво підняти дану тему і почути відповіді. Мені здалося, що дана робота Брауна сер'езний виклик християнському світу.

Ось і у мене питання: ваше особисте відношення до даної книги і викладених в ній подій?

Дякую.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Християнство і література - скандальні книги
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Українська Тусовка :: Релігії і віросповідання світу :: Навколохрістіанські розмови-
Перейти до: