Українська Тусовка
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Українська Тусовка

ФорумФорум  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  ВхідВхід  

Чи можна виправдати самогубство?

Донизу 
АвторПовідомлення
Shiver
Admin
Shiver

К-ть повідомлень : 44
Географическое положение : Львів
Registration date : 03.03.2008

Чи можна виправдати самогубство? Empty
СтворюватиТема: Чи можна виправдати самогубство?   Чи можна виправдати самогубство? Icon_minipostedСр Бер 05, 2008 5:02 pm

Як думаєте чи можна якось оправдати людину , що позбавила себе життя ? Чи існують ситуації , коли власна смерть здатна все вирішити ? Та й взагалі чи має ПРАВО людина приривати дане їй життя ?
На початок Донизу
https://shiver.ukraine7.com
Лаиза

Лаиза

К-ть повідомлень : 37
Registration date : 04.03.2008

СтворюватиТема: Re: Чи можна виправдати самогубство?   Чи можна виправдати самогубство? Icon_minipostedСр Бер 05, 2008 8:20 pm

Я считаю , что самоубийство нельзя ничем оправдать....
Единственное . что еще кое-как может так это тяжелое смертельное заболевание сопровождающееся сильным болевым синдромом и купирующееся анальгетиками....
На початок Донизу
_Undead_

_Undead_

К-ть повідомлень : 10

СтворюватиТема: Re: Чи можна виправдати самогубство?   Чи можна виправдати самогубство? Icon_minipostedСр Бер 05, 2008 9:40 pm

samoybijstvo pozbavljaet 4eloveka boli...no prinosit esh4e silnejshyjy bol blizkim!...NO...esli,naprimer y 4eloveka ni4ego nety?Ni doma,ni dryzej...nikogo!Za4emy emy my4atsja na etom svete?
На початок Донизу
Лаиза

Лаиза

К-ть повідомлень : 37

СтворюватиТема: Re: Чи можна виправдати самогубство?   Чи можна виправдати самогубство? Icon_minipostedСр Бер 05, 2008 9:50 pm

Все равно стоит жить...
На початок Донизу
nafana

nafana

К-ть повідомлень : 35

СтворюватиТема: Re: Чи можна виправдати самогубство?   Чи можна виправдати самогубство? Icon_minipostedПт Бер 07, 2008 7:58 pm

Не зовсім по темі.

Якщо вам нема за що померти у вас нема причин жити.

Самогубства бувають різні.

Для одних це засіб втечі від побутових проблем, для інших це засіб досягнення важливішої мети.

Але в загальному у вас повинна бути дуже важлива причина якщо ви задумались над цим.
На початок Донизу
Requiem.For.A.Dream.

Requiem.For.A.Dream.

К-ть повідомлень : 12
Географическое положение : Україна,Київ
Registration date : 14.03.2008

СтворюватиТема: Re: Чи можна виправдати самогубство?   Чи можна виправдати самогубство? Icon_minipostedПт Бер 14, 2008 3:40 pm

"Найти прєкрасноє в смерті..."
Чи нема в людини права самостійно обирати шлях?якщо вона нічого такого в житті не досяхла,чому вона не може піти?
або її дуже хтось поранив...якщо біль вже стає нестерпним...то що робить?адже ліків інших,крім суіцида нема...то чи ж варто з болем жити далі?..
На початок Донизу
7979

К-ть повідомлень : 24
Registration date : 12.03.2008

СтворюватиТема: Re: Чи можна виправдати самогубство?   Чи можна виправдати самогубство? Icon_minipostedПт Бер 14, 2008 4:05 pm

deleted

Востаннє редаговано 7979 (Сб Січ 23, 2010 2:37 am); всього редаговано 1 раз
На початок Донизу
Requiem.For.A.Dream.

Requiem.For.A.Dream.

К-ть повідомлень : 12
Географическое положение : Україна,Київ
Registration date : 14.03.2008

СтворюватиТема: Re: Чи можна виправдати самогубство?   Чи можна виправдати самогубство? Icon_minipostedПт Бер 14, 2008 5:28 pm

мені завдали дуже страшного болю...були спроби,але я все ще живу.
зараз мені краще,особливо якщо я знайду ті ліки...які мене врятують і відмовлять від суіциду,все взагалі буде пучком.просто,насправді,я не боюся бути не такою,Як усі.я і так не така.але про суіцид мої думки через страшний біль.от так.
я не засуджую суіцид,Якщо в людини на те були справді серйозні підстави
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Чи можна виправдати самогубство?   Чи можна виправдати самогубство? Icon_miniposted

На початок Донизу

Чи можна виправдати самогубство?
На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Українська Тусовка :: Старі добрі філософські бесіди :: Філософські бесіди - філософське розуміння життя-
Перейти до: